کنترل کردن طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام

کنترل کردن: طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام عروس اینستاگرام سرگرمی چه خبر از کجا ؟ باور میکنی یا نه ؟

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت پیشنهادی میان‌متراژ های پرطرفدار

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهرتهران می گویند با توجه به نزدیک شدن به وقت پرداخت بخشی از تسهیلات صندوق بعد انداز مسکن یکم، حجم مراجعات متقاضیان جهت خرید مسکن

قیمت پیشنهادی میان‌متراژ های پرطرفدار

قیمت پیشنهادی میان متراژ های پرطرفدار

عبارات مهم : ایران

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهرتهران می گویند با توجه به نزدیک شدن به وقت پرداخت بخشی از تسهیلات صندوق بعد انداز مسکن یکم، حجم مراجعات متقاضیان جهت خرید مسکن زیاد کردن یافته است که می تواند به رشد دوباره آمار معاملات در همین ماه و ماه های آتی امسال منجر شود.

چنانکه گزارش رسمی بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن پایتخت در مردادماه نشان از رشد 23/7 درصدی حجم معاملات خرید و فروش مسکن نسبت به تیر ماه داشت. مطابق با آمار جمع آوری شده است از سوی بانک مرکزی در 31 روز مردادماه امسال معادل 18 هزار معامله خرید و فروش در بنگاه های املاک سراسر شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به ثبت رسیده است که بخش عمده ای از این معاملات در مناطق مصرفی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همچون منطقه 4و5 انجام شده است است.

قیمت پیشنهادی میان‌متراژ های پرطرفدار

در این میان بخشی از متقاضیان خرید مسکن که به دنبال تبدیل به احسن کردن ملک خود هستند در این بازه زمانی که بازار به مرحله پیش رونق معاملات رسیده وارد بازار شده است اند و اغلب واحدهای با زیربنای 75 تا 100 متر با عمربنای کمتر از 15 سال را جهت خرید گزینش می کنند. البته بسیاری از فعالان و کارشناسان بازار مسکن عنوان می کنند که خریداران این گروه از آپارتمان های مسکونی به دنبال واحدهایی که قیمت آنها مطابق با قیمت میانگین منطقه است هستند. بنابراین مالکان و فروشندگان واحدهای مسکونی که قیمت پیشنهادی خود را مطابق با قیمت متعارف منطقه تعیین نکرده اند نمی توانند به فروش واحد خود امیدوار باشند.

در جدول نبض بازار امروز واحدهای مسکونی نوساز تا 15 سال ساخت با زیربنای 75 تا 100 مترمربع معرفی شده است اند که قیمت پیشنهادی بعضی از آنها از قیمت میانگین منطقه بالاتر تعیین شده است است.

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهرتهران می گویند با توجه به نزدیک شدن به وقت پرداخت بخشی از تسهیلات صندوق بعد انداز مسکن یکم، حجم مراجعات متقاضیان جهت خرید مسکن

اخبار اقتصادی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: ایران | بازار | پرطرفدار | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz