کنترل کردن طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام

کنترل کردن: طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام عروس اینستاگرام سرگرمی چه خبر از کجا ؟ باور میکنی یا نه ؟

گت بلاگز اخبار حوادث قتل خواهرم یک اتفاق بود

مردی که متهم است خواهرش را به قتل رسانده، درحالی جهت بار دوم پای میز محاکمه رفت که مدعی شد قصدی جهت کشتن خواهرش نداشته و فوت او یک اتفاق بود. 

قتل خواهرم یک اتفاق بود

عبارات مهم : اعتراض

مردی که متهم است خواهرش را به قتل رسانده، درحالی جهت بار دوم پای میز محاکمه رفت که مدعی شد قصدی جهت کشتن خواهرش نداشته و فوت او یک اتفاق بود.

به گزارش شرق، متهم که خودش به مأموران خبر داده بود چه اتفاقی افتاده هست، بعد از بازداشت گفت که قصدی جهت کشتن خواهرش نداشت و فقط او را هل داد. او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: پدرومادرم که فوت کردند منزل آنها جهت من و خواهرانم ماند. یکی از خواهرانم از ما زیاد سهم داشت و پدرم یک دانگ منزل را به نام او کرده بود. بعد از جدایی از همسرم به منزل پدری ام آمدم خواهرم دوست نداشت من با او زندگی کنم، ولی به علت اینکه بخشی از منزل ارثیه من بود، راهی نداشت و قبول کرد. ما با هم دچار اختلاف بودیم خواهرم من را درک نمی کرد و مدام از من ایراد می گرفت. او فکر می کرد من مرد بدی هستم و مدام با من دعوا می کرد.

سعی می کردم زیاد وقتم را بیرون از منزل بگذرانم تا اینکه شب اتفاق من نیمه شب به منزل آمدم او با من بدرفتاری کرد و با خشم به من گفت که آیا حالا به منزل آمدی و به من گفت برگرد همان جا که بودی. بدون اینکه گوش کند من آیا دیر به منزل رفته ام، پرخاشگری کرد.

قتل خواهرم یک اتفاق بود

من هم او را هل دادم و به طبقه خودم رفتم دیگر از خواهرم خبر نداشتم تا اینکه چند ساعت بعد از خواب بیدار شدم و پایین آمدم دیدم خواهرم هنوز روی پله ها افتاده هست. بلافاصله به پلیس و اورژانس زنگ زدم. هنگامی که آمدند، گفتند که خواهرم چند ساعت قبل فوت کرده هست. متهم در پاسخ به این سؤال که آیا نیمه شب به منزل رفته بود، گفت: به استخر رفته بودم ولی حالم بد شد و به بیمارستان رفتم و تا نیمه شب هم در بیمارستان بودم، ولی خواهرم حرفم را قبول نمی کرد و به من حمله کرد و عصبانی شد.

در جریان تحقیقات پزشکی قانونی نیز اعلام کرد مقتول بر اثر واردآمدن ضربه به سرش جان خود را از دست داده هست. با توجه به اینکه مقتول فرزندی نداشت، خواهر او به عنوان ولی دم درخواست قصاص کرد.

مردی که متهم است خواهرش را به قتل رسانده، درحالی جهت بار دوم پای میز محاکمه رفت که مدعی شد قصدی جهت کشتن خواهرش نداشته و فوت او یک اتفاق بود. 

او گفت: برادرم مردی خشن هست. او با همسر سابقش هم درگیری های شدیدی داشت و حتی یک بار سر او را روی اجاق گرفته بود که بسوزاند. از آنجایی که خواهرم هرگز ازدواج نکرد، پدرم یک دانگ از منزل را به نامش کرد تا اعتبار ای داشته باشد، ولی برادرم به این مسئله اعتراض داشت و می گفت که نباید سهمی به او برسد. او مدام خواهرم را اذیت می کرد و قتل خواهرم هم به علت حسادت بود نه بر اثر یک اتفاق. با توجه به شکایت این زن و با وجود اینکه متهم قتل عمدی را انکار می کرد، رأی بر قصاص او صادر شد. متهم به رأی صادره اعتراض کرد و اعتراض وی از سوی شعبه 24 دیوان عالی کشور قبول شد و با نقض رأی قصاص پرونده یک بار دیگر به جریان افتاد.

متهم روز گذشته دوباره پای میز محاکمه رفت. او اتهام قتل عمدی را رد کرد و گفت: من شب اتفاق به علت اینکه بیمارستان رفته بودم دیر به منزل برگشتم، خواهرم هنگامی که از خواب پرید به من حمله کرد. با هم درگیر شدیم و من او را هل دادم و رفتم و مدتی بعد متوجه فوت خواهرم شدم و خودم با پلیس و اورژانس تماس گرفتم. من قصد کشتن خواهرم را نداشتم.

من از این کار پشیمان هستم با اینکه عمدی در کار نبود، خیلی از این اتفاق ناراحتم. او خواهر من هم بود و اینکه گفته می شود از فوت او ناراحت نیستم، حرف درستی نیست. با آخر گفته های متهم، هیئت قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

قتل خواهرم یک اتفاق بود

واژه های کلیدی: اعتراض | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz