کنترل کردن طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام

کنترل کردن: طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام عروس اینستاگرام سرگرمی چه خبر از کجا ؟ باور میکنی یا نه ؟

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) فریب خوردند/ منتظر تصمیم کمیته انضباطی می‌مانیم ، حسینی

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: به پرسپولیسی‌ها توهین شده است و منتظر کمیته انضباطی هستیم تا ببینیم چه تصمیمی در این‌باره می‌گیرد.

طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) فریب خوردند/ منتظر تصمیم کمیته انضباطی می‌مانیم ، حسینی

حسینی: طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) فریب خوردند/ منتظر تصمیم کمیته انضباطی می مانیم

عبارات مهم : پرسپولیس

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: به پرسپولیسی ها توهین شده است و منتظر کمیته انضباطی هستیم تا ببینیم چه تصمیمی در این باره می گیرد.

سید جلال حسینی در گفت وگو با فارس، در خصوص اتفاقات رخ داده در ورزشگاه غدیر اهواز گفت: همه دیدند که ما در چه شرایطی برابر حریف بازی کردیم، به ما فقط فحاشی شد و مورد نشانه جهت پرتاب سنگ قرار گرفتیم. من دیگر کوتاه نمی آیم و از حق تیم دفاع می کنم. منتظر هستم ببینم کمیته انضباطی در این شرایط چه تصمیمی می گیرد. به ما ۹۰ دقیقه توهین شده است و باید این مسئله پیگیری شود. قرار نیست که هرکسی خواست فحاشی کند و هیچ اتفاقی هم نیفتد، من این حرف ها را می زنم و پای آن هم هستم.

طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) فریب خوردند/ منتظر تصمیم کمیته انضباطی می‌مانیم ، حسینی

کاپیتان تیم پرسپولیس در ادامه افزود: بارها گفته بودم که خیلی ها می خواهند به تیم ما ضربه بزنند و مهمترین قسمت این است که هواداران ما فریب خوردند و این خوب نیست ولی متأسفانه کاری هم نمی توان انجام داد.

وی در ادامه گفت: در بازی برابر استقلال خوزستان شرایط اصلاً نرمال نبود و در این اوضاع نمی توانستیم فوتبال بازی کنیم. در این بین متأسفانه هواداران ما فریب خوردند و کاری هم نمی شود کرد. متأسفانه اتفاقاتی رخ داده که از ماست که بر ماست و همین پرسشها به ما ضربه می زند.

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: به پرسپولیسی‌ها توهین شده است و منتظر کمیته انضباطی هستیم تا ببینیم چه تصمیمی در این‌باره می‌گیرد.

حسینی افزود: فوتبال را کسانی اداره می کنند که امنیت انسان ها برایشان مهم نبود و هیچ مسئله ای در این بین برایشان اهمیت نداشت.

واژه های کلیدی: پرسپولیس | پرسپولیس | کمیته انضباطی | سید جلال حسینی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz