کنترل کردن طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام

کنترل کردن: طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام عروس اینستاگرام سرگرمی چه خبر از کجا ؟ باور میکنی یا نه ؟

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۲۹ هزار داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ را دریافت کردند، گفت: این آزمون در روزهای پ

فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۲۹ هزار داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ را دریافت کردند، گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب افزود: جهت شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۲ کدرشته امتحانی به منظور پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد تعداد ۷۳۵ هزار و ۷۴۳ نفر عضویت کرده اند که از این تعداد، ۳۶۴ هزار و ۴۷۸ نفر زن و ۳۷۱ هزار و ۲۶۵ نفر مرد هستند. به عبارت دیگر ۴۹.۵۴ درصد داوطلبان زن و ۵۰.۴۶ درصد داوطلبان مرد هستند.

وی درادامه تصریح کرد: علاوه بر عضویت از داوطلبان ۱۳۲ کدرشته امتحانی به وسیله شرکت سنجش، عضویت داوطلبان در کدرشته های ۱۱۴۷، ۱۱۴۹، ۱۱۵۰، ۱۱۵۳، ۱۱۵۶،۱۱۵۴، ۱۱۵۷، ۱۱۵۸، ۱۱۵۹ به وسیله دستگاه های ذیربط پذیرنده دانشجو با هماهنگی شرکت سنجش و مطابق برنامه زمانی مشخص انجام خواهد شد.

فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

دکتر توکلی یادآور شد: از تعداد ۷۳۵ هزار و ۷۴۳ داوطلب عضویت کننده در ۱۳۲ کدرشته امتحانی، تعداد ۴۵۵ هزار و ۱۳۴ نفر در گروه علوم انسانی، ۳۷ هزار و ۸۴۳ نفر در گروه علوم پایه، ۱۶۰ هزار و ۹۷۹ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۲۱ هزار و ۵۵۷ نفر در گروه کشاورزی، ۵۸ هزار و ۴۸۴ نفر در گروه هنر و هزار و ۷۴۶ نفر در گروه دامپزشکی شرکت کرده اند.

به گفته وی، بر اساس آمار، شرکت کننده در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ تعداد ۱۴۲ هزار و ۱۰۷ نفر کمتر است.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۲۹ هزار داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ را دریافت کردند، گفت: این آزمون در روزهای پ

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور تاکید کرد: بر اساس آمار گزارش شده است تعداد ۵۵ هزار و ۸۹۱ داوطلب از ۷۳۵ هزار و ۷۴۳ نفر عضویت کننده، نسبت به اعلام علاقه مندی در کدرشته امتحانی دوم (یکی از کدرشته های امتحانی شناور) نیز اقدام کرده اند.

توکلی گفت: تعداد داوطلبانی که علاوه بر کدرشته های امتحانی اصلی، علاقه مندی خود را در رشته های دوم نیز اعلام کرده اند مشمول بر ۱۸ هزار و ۶۴۱ نفر در گروه علوم انسانی، ۴ هزار و ۲۳۶ نفر در گروه علوم پایه، ۱۷ هزار و ۴۲۱ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۱ هزار و ۳۳۹ نفر در گروه کشاورزی، ۱۲ هزار و ۵۳۰ نفر در گروه هنر و ۱ هزار و ۷۲۴ نفر در گروه دامپزشکی است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به آمار داوطلبان واقعی ۷۳۵ هزار و ۷۴۳ نفر و تعداد علاقه مندان به کدرشته امتحانی دوم ۵۵ هزار و ۸۹۱ داوطلب، جهت برگزاری آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۹۷ تعداد ۷۹۱ هزار و ۶۳۴ کارت آزمون صادر و آزمون جهت این تعداد برگزار می شود.

فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور افزود: کارت شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ۱۳۲ کدرشته امتحانی گروه های آموزشی شش گانه از روز دوشنبه، سوم اردیبهشت ۹۷ بر روی سایت شرکت سنجش قرار گرفت. داوطلبان می توانند تا فردا پنجم اردیبهشت ۹۷ با مراجعه به سایت شرکت سنجش از کارت خود پرینت تهیه کنند. همچنین داوطلبانی که در دو کدشته متقاضی شده است اند، باید علاوه بر کدرشته امتحانی اول، پرینت کدرشته امتحانی دوم را هم دریافت کنند.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبحگاه امروز تعداد ۲۹ هزار و ۱۰۴ داوطلب آزمون فوق موفق به دریافت کارت ورود به جلسه شدند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۲۹ هزار داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ را دریافت کردند، گفت: این آزمون در روزهای پ

به گفته توکلی، آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۷ در ۱۳۲ کدرشته و نخستین مرحله بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ اردیبهشت ۹۷ در ۷۴ شهر و ۱۷۷ حوزه امتحانی برگزار می شود.

وی گفت: نتیجه های اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم می شود و کارنامه تمام داوطلبان شرکت کننده در دهه دوم خردادماه ۹۷ منتشر می شود و مجازین به گزینش رشته در دهه دوم خرداد می توانند نسبت به کدرشته های امتحانی مجاز اقدام کنند.

فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور یادآور شد: بعد از صدور کارنامه جهت تمامی داوطلبان شرکت کننده، بر اساس شرایط اعلام شده است از سوی دانشگاه آزاد که از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به اطلاع داوطلبان می رسد، داوطلبان علاقه مند به گزینش کدرشته های دانشگاه آزاد نیز می توانند نسبت به گزینش رشته اقدام کنند.

به گفته وی، اطلاعیه شرکت سنجش راجع به معرفی چند برابر ظرفیت کدرشته های بورسیه و دارای شرایط خاص این آزمون به منظور گذراندن سایر مراحل پذیرش، در دهه اول تیرماه از سوی شرکت سنجش منتشر می شود.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر خاطرنشان کرد: نتیجه های نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ در دهه اول شهریورماه ۹۷ اعلام می شود.

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | دانشگاه | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz