کنترل کردن طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام

کنترل کردن: طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام عروس اینستاگرام سرگرمی چه خبر از کجا ؟ باور میکنی یا نه ؟

گت بلاگز اخبار گوناگون تصاویر) + زشت‌ترین شهر دنیا کجاست؟ (

یکی از شهر‌های بلژیک که طی ۱۰ سال گذشته عنوان «زشت‌ترین شهر جهان» را یدک می‌کشید، در تلاش جهت از بین بردن این عنوان است.

تصاویر) + زشت‌ترین شهر دنیا کجاست؟ (

زشت ترین شهر دنیا کجاست؟ (+تصاویر)

عبارات مهم : معرفی

یکی از شهر های بلژیک که طی ۱۰ سال گذشته عنوان «زشت ترین شهر جهان» را یدک می کشید، در تلاش جهت از بین بردن این عنوان است.

به گزارش گروه تحریریه سایت، «شارلروآ» شهری از توابع «والوون» در بلژیک است که از ۱۰ سال گذشته، عنوان زشت ترین شهر دنیا را یدک می کشد.

زشتی این شهر علاوه بر جذب گردشگران کنجکاو، سرمایه گذاران ثروتمند را به کمربند زنگ زده اروپای شمالی می کشاند.

در سال ۲۰۰۸، یک روزنامه هلندی نظرسنجی در خصوص زشت ترین شهر اروپا را منتشر کرد. بسیاری از شرکت کنندگان در این نظرسنجی شهر شارلروآ در بلژیک را زشت ترین شهر دنیا معرفی کردند.

پایگاه های رتبه سنجی نیز به تبعیت از نظرسنجی روزنامه هلندی، عنوان زشت ترین شهر دنیا را به شارلروآ دادند حتی بعضی از روزنامه های انگلیسی شارلروآ را شهر افسرده کننده معرفی کردند که از توانایی های مورد نیاز جهت برگزاری اجلاس گروه ۲۰ مناسب نیست.

این گزارش موجب شد شارلروآ رسما به عنوان زشت ترین شهر نه تنها در اروپا بلکه در دنیا معرفی شود.

این در حالی است که اتباع این شهر معتقدند شارلروآ علی رغم نتیجه های نظرسنجی ها چندان هم زشت نیست. از سوی دیگر، انتشار گزارش های متعدد در خصوص زشتی این شهر موجب شد بسیاری از گردشگران کنجکاو جهت دیدار به شارلروآ بروند. سرمایه گذاران نیز از این وقت استفاده کردند تا با سرمایه گذاری در بخش های متفاوت به زشت ترین شهر دنیا رونق ببخشند.

«نیکلاس بویسارت»، راهنمای تور شهری شارلروآ بر این باور است که این شهر فوق العاده هست. او به مدت ۱۰ سال، راهنمای تور شهری شارلروآ بود و در این مدت مناطق ناشناخته شهر را به گردشگران نشان داده هست. نهایت تلاش او این است که برچسب زشت ترین شهر دنیا را از شارلروآ دور کند.

این راهنمای تور گفت: بدون شک شارلروآ در نگاه اول ۹۵ درصد از گردشگران، شهری زشت، دلگیر و افسرده کننده با آسمان کاملا ابری هست، ولی با دیدار از مناطق ناشناخته آن عوض کردن عقیده می دهند. گردشگران بعد از مشاهده مناطق زیبای شارلروآ به این باور می رسند که این شهر دیگر زشت ترین شهر دنیا نیست.

وی افزود: مقامات شارلروآ در سال های گذشته کارها مورد نیاز جهت زیباسازی شهر را اتخاذ کرده اند. کم کردن تعداد ماشین ها در این شهر و زیاد کردن فضا های باز جهت رهگذران یکی از مهمترین علل عوض کردن صورت این شهر هست. ساختمان ها، رستوران ها، فروشگاه ها، نمای مرکز شهر را کاملا عوض کرده و موجب سرمایه گذاری های گسترده ای جهت ارتقای مراکز فرهنگی این شهر شده است اند.

این راهنمای گردشگری بر این باور است که عنوان زشت ترین شهر دنیا جهت شارلروآ همانند یک چاشنی انفجار عمل کرده و باعث شده است است علاوه بر جذب گردشگران کنجکاو، مقامات این شهر تلاش بیشتری جهت عوض کردن صورت آن انجام دهند.

با وجود این، تصمیم گیری در خصوص قشنگی شارلروآ همچنان مسئله هست؛ چراکه بعضی از نقاط شهر همچنان بافت زشت خود را حفظ کرده اند. ساختمان ها به زشتی قبل باقی مانده اند و حتی بوی بد در بعضی خیابان ها به مشام می رسد. به نظر می رسد طی ۱۰ سال آینده برچسب زشت ترین شهر دنیا به طور کامل از شارلروآ از بین بردن شود.

تصاویر) + زشت‌ترین شهر دنیا کجاست؟ (

یکی از شهر‌های بلژیک که طی ۱۰ سال گذشته عنوان «زشت‌ترین شهر جهان» را یدک می‌کشید، در تلاش جهت از بین بردن این عنوان است.

واژه های کلیدی: معرفی | راهنمای | گردشگران | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار گوناگون

تصاویر) + زشت‌ترین شهر دنیا کجاست؟ (

تصاویر) + زشت‌ترین شهر دنیا کجاست؟ (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz