کنترل کردن طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام

کنترل کردن: طراحی سرگرمی زیباترین اینستاگرام عروس اینستاگرام سرگرمی چه خبر از کجا ؟ باور میکنی یا نه ؟

ترامپ نباید تا اطلاع ثانوی با پوتین دیدار کند , رهبر دموکرات های سنای آمریکا

رهبر دموکرات های مجلس سنای آمریکا به دنبال انتشار خبر دعوت مدیر جمهوری این کشور از همتای روسی اش، گفت که تا اطلاع ثانوی دونالد ترامپ حق ندارد با ولاد..

ادامه مطلب

حمله انتحاری داعش در تدمر سوریه 26 قربانی گرفت

خبرگزاری فرانسه به نقل از دیده بان موسوم به حقوق بشر سوریه که مرکز آن در لندن هست، سه شنبه شب گزارش داد: نیروهای داعش با خودروی بمب گذاری شده است به محل..

ادامه مطلب

میان دو کشور ، پرده شیشه‌ای&quot، هشدار سفیر آمریکا راجع به &quot

سفیر چین در آمریکا هشدار داد، بعضی افراد در آمریکا در تلاش هستند که “پرده‌ای شیشه‌ای” را میان این دو کشور بکشند.  هشدار سفیر آمریکا راجع به..

ادامه مطلب

آیا مخفیگاه بغدادی یافت می‌شود؟ ، دستگیری دست راست ابوبکر بغدادی در میان پناهندگان ترکیه

بنا به حدس تلگراف، قصیر الهداوی، معاون ابوبکر بغدادی از مخفیگاه رهبر داعش که احتمالا در مرز عراق و سوریه هست، خبر دارد. این شخص، چند روز پیش به وسیله نیرو..

ادامه مطلب

جهت حمله در لندن ، ارتش دانش‌آموزی&quot، محکومیت آموزگار انگلیسی به اتهام تلاش جهت تشکیل &quot

یک آموزگار انگلیسی که تحت تاثیر داعش از مدرسه‌ای جهت آموزش ارتشی از ۱۰۰ دانش آموزان به منظور انجام حملات در خیابان‌های لندن استفاده کرده بود، دستگیر شد...

ادامه مطلب

ترامپ از عوض کردن در قانون مالکیت سلاح حمایت می‌کند

پس از کشتار ۱۷ دانش‌آموز در فلوریدا با تیر یک دانش‌آموز سابق مدرسه، ترامپ قول داده است که از اصلاح قانون مالکیت سلاح حمایت کند. تا کنون جمهوریخواهان مخ..

ادامه مطلب

تنها واشنگتن جهت حل بحران شورای همکاری خلیج‌فارس تلاش می‌کند / قطر

وزیر امور خارجه قطر تاکید کرد: تنها واشنگتن است که جهت حل بحران شورای همکاری خلیج‌فارس تلاش می‌کند و در صورتی که مذاکره با کشورهای محاصره کننده به حاکمیت قطر..

ادامه مطلب

۱۵۵ کشته و ۱۲۰ زخمی در حمله به مسجدی در سیناء مصر

رسانه های خارجی از کشته و زخمی شدن ۲۷۵ نفر در حمله به مسجدی در سیناء مصر خبر دادند. ۱۵۵ کشته و ۱۲۰ زخمی در حمله به مسجدی در سیناء مصر ..

ادامه مطلب

انتقاد مجدد ترامپ از اوضاع امنیتی انگلیس

رئیس جمهور آمریکا منشتر شدن پیامی بار دیگر اوضاع امنیتی در انگلیس را به تمسخر گرفت. انتقاد مجدد ترامپ از اوضاع امنیتی انگلیس عبارات مهم :..

ادامه مطلب

اسراییل از قدرت گرفتن کشور عزیزمان ایران در منطقه عمیقا دلواپس است / مشاور ارشد اردوغان

اِلنور چِویک مشاور ارشد اردوغان طی مقاله ای ادعا کرد: ‘اسرائیل عمیقاً دلواپس قدرت گرفتن کشور عزیزمان ایران در منطقه است و منابع اسرائیلی به ما گفته..

ادامه مطلب